Sveiki atvykę į SALON20. Atraskite pažangiausias veido priežiūros technologijas, bei aukščiausios kategorijos savo srities grožio specialistus !

Oda
Oda

Hydrafacial, Intraceuticals, OxyGeneo™, AQUAGOLD® fine touch™, CryoHD, Weyergans DERMIO CARE® PLUS LED, Bellefontaine Šveicarija, LING New York, iS CLINICAL®, PRX-T33®, NOON AESTHETICS™

Plaukai
Plaukai

Kirpimai, dažymai, šukuosenos, SPA plaukams, TOKIO INKARAMI, YUKO, Kevin Murphy

Nagai
Nagai

Manikiūras, nagų priauginimas, nagų dailė, pedikiūras

Atsiliepimai

  • Naujausiomis technologijomis grįstos procedūros, itin kokybiškų odos priežiūros priemonių pasirinkimas ir, svarbiausia, kruopščiai atrinkta aukštos klasės savo srities profesionalų komanda. Reikia pripažinti, kad Salon20 tvirtai laikosi sau iškeltos kartelės. Viktorija Macijauskienė

  • Informacija ruošiama…

  • Informacija ruošiama…

    1

    3

Komanda

Specializacijos sritys:

Dermadrop TDA™, OxyGeneo™, Hydrafacial, Intraceuticals, AQUAGOLD® fine touch™, PRX –T33™, krioterapija, LED  ir neigiamų jonų terapija, Bellefontaine, LING New York, iS CLINICAL™, mezoterapija veidui su Sunekos, mezoterapija plaukams.

Vilma
Estetinės kosmetologijos specialistė

Vizažistė, dėstytoja, kvepalų ekspertė. Baigė Make up Store makiažo akademiją, įgytas žinias pritaikė grožio industrijoje: madų šou, žurnalų fotosesijose, televizijoje.

Živilė
Grožio specialistė, vizažistė
Violeta
Veido ir kūno masažo terapeutė, Bellefontaine veido procedūrų ekspertė

Vienintelė pasaulyje meistrė sukūrusi ir patentavusi blakstienų priauginimo techniką „Plunksna“. Išrinkta tarp 5, pačių geriausių pasaulyje meistrų, kuriančių inovacijas blakstienų priauginimo industrijai. Tarptautinių konferencijų pranešėja, tarptautinių čempionatų teisėja bei lektorė. Ruošianti profesionalius meistrus bei mokytojus, blakstienų priauginimo bei natūralių antakių srityje.

Roberta
Blakstienų ir antakių ekspertė. Savininkė ir lektorė "Revoliution Beauty Academy"

Profesionali vizažistė, makiažo kursų dėstytoja, amerikiečių mineralinės kosmetikos “Jane Iredale” trenerė Lietuvoje. Didžiojoje Britanijoje įgijo “High Definition Brows” meistrės vardą. Estijoje mokėsi “Perfect brows” technikos. Meistrė naudoja siūlo, vaško ir pinceto technikas, dirba tik su aukšciausios kokybės priemonėmis.

Rūta
"High Definition Brows" meistrė, vizažistė
Benas
Plaukų stilistas/koloristas

Daugkartinė tarptautinių ir Rusijos kirpėjų čempionatų nugalėtoja ir prizininkė. „ASIA CUP“ konkurso nugalėtoja-COLOR AWARD – Pekinas. Pirma vieta – klasikininė vyrų šukuosena – Sankt-Peterburg. Stažuotės: akademija Dolores (Maskva), Vidal Sassoon (Londonas), Patrick Cameron (Londonas)…

Aliona
Plaukų stilistė, koloristė
Tatjana
Plaukų stilistė, koloristė

Jovita turi 16 metų darbo patirtį. Atlieka plaukų formavimo, kirpimo bei dažymo paslaugas įvairiomis technikomis. Kasmet tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose. „Dievinu savo darbą ir visada siekiu, jog kiekviena klientė iš salono išeitų ne tik su šypsena ir gražiais plaukais, bet ir įgijusi žinių, kaip pačiai puoselėti savo plaukus savarankiškai. Klientės yra lyg mano mūzos, kurios mane įkvepia“,- teigia Jovita.

Jovita
Plaukų stilistė/koloristė

Rasa – puiki plaukų stilistė-koloristė, turinti 20 metų darbo patirtį. Rasa savo žinias gilina pasaulinio lygio akademijose “Vidal Sasson” (Londonas) ir “Hair Expert” (Maskva).
„Mano darbas – mano hobi, tad jam skiriu ypatingą dėmesį. Darbe keliu aukštus kokybės reikalavimus ir siekiu užtikrinti maksimalius rezultatus“, – sako Rasa.

Rasa
Plaukų stilistė/koloristė