Sveiki atvykę į SALON20. Atraskite pažangiausias veido priežiūros technologijas, bei aukščiausios kategorijos savo srities grožio specialistus !

Oda
Oda

Hydrafacial, Intraceuticals, OxyGeneo™, AQUAGOLD® fine touch™, CryoHD, Weyergans DERMIO CARE® PLUS LED, Bellefontaine Šveicarija, LING New York, iS CLINICAL®, PRX-T33®, NOON AESTHETICS™

Plaukai
Plaukai

Kirpimai, dažymai, šukuosenos, SPA plaukams, TOKIO INKARAMI, YUKO, Kevin Murphy

Nagai
Nagai

Manikiūras, nagų priauginimas, nagų dailė, pedikiūras

Atsiliepimai

  • Informacija ruošiama…

  • Informacija ruošiama…

  • Naujausiomis technologijomis grįstos procedūros, itin kokybiškų odos priežiūros priemonių pasirinkimas ir, svarbiausia, kruopščiai atrinkta aukštos klasės savo srities profesionalų komanda. Reikia pripažinti, kad Salon20 tvirtai laikosi sau iškeltos kartelės. Viktorija Macijauskienė

    1

    3

Komanda

 

Daria
KŪNO PROCEDŪRŲ SPECIALISTĖ IR MASAŽO TERAPEUTĖ, Venus Legacy™ KŪNO FORMŲ MODELIAVIMO EKSPERTĖ
Audra
Nagų preižiūros specialsitė
Aistė
Makiažo meistrė

Vilniaus kolegija, Sveikatos priežiūros fakultetas, med. kosmetologija

Institute For Integrative Nutrition (INN) New York, Health Coaching

Specializacijos sritys:

Odos mikrobioma. Dermadrop TDA™, OxyGeneo™, Hydrafacial, Intraceuticals, LED  ir neigiamų jonų terapija ir kt.

 

Vilma
Med. kosmetologijos specialistė
Violeta
Veido ir kūno masažo terapeutė, Bellefontaine veido procedūrų ekspertė

Vienintelė pasaulyje meistrė sukūrusi ir patentavusi blakstienų priauginimo techniką „Plunksna“. Išrinkta tarp 5, pačių geriausių pasaulyje meistrų, kuriančių inovacijas blakstienų priauginimo industrijai. Tarptautinių konferencijų pranešėja, tarptautinių čempionatų teisėja bei lektorė. Ruošianti profesionalius meistrus, blakstienų priauginimo bei natūralių antakių srityje.

Roberta
Blakstienų ir antakių ekspertė. "Revoliution Beauty Academy" lektorė ir savininkė
Benas
Plaukų stilistas, koloristas

Daugkartinė tarptautinių ir Rusijos kirpėjų čempionatų nugalėtoja ir prizininkė. „ASIA CUP“ konkurso nugalėtoja-COLOR AWARD – Pekinas. Pirma vieta – klasikininė vyrų šukuosena – Sankt-Peterburg. Stažuotės: akademija Dolores (Maskva), Vidal Sassoon (Londonas), Patrick Cameron (Londonas)…

Aliona
Plaukų stilistė, koloristė

Jovita turi 16 metų darbo patirtį. Atlieka plaukų formavimo, kirpimo bei dažymo paslaugas įvairiomis technikomis. Kasmet tobulina savo žinias įvairiuose mokymuose ir seminaruose. „Dievinu savo darbą ir visada siekiu, jog kiekviena klientė iš salono išeitų ne tik su šypsena ir gražiais plaukais, bet ir įgijusi žinių, kaip pačiai puoselėti savo plaukus savarankiškai. Klientės yra lyg mano mūzos, kurios mane įkvepia“,- teigia Jovita.

Jovita
Plaukų stilistė, koloristė

Rasa turi net 20 metų darbo patirtį. Savo žinias gilina pasaulinio lygio akademijose tokiose kaip, “Vidal Sasson” (Londonas), “Hair Expert” (Maskva) ir kt.
„Mano darbas – mano hobi, tad jam skiriu ypatingą dėmesį. Darbe keliu aukštus kokybės reikalavimus ir siekiu užtikrinti maksimalius rezultatus“, – sako Rasa.

Rasa
Plaukų stilistė, koloristė